Było, minęło, zostało jako okruch pamięci i tych kilka dawnych zdjęć.

11 maja 2007
Były Mazury, na dworze zimne - dzięki Wam bardzo wesołe, dużo śmiechu, troche Gosiowego śpiewania, sporo machania rękami. Nie ma jak machanie rękami, jednoczesne sterowanie i picie herbaty :-). Trochę zdjęć zrobiliśmy (dzięki P. :-) ), wiele bardzo udanych i nawet Gosia nie uciekała przed aparatem!!, a gdy chwyciała "zabawkę" miałam problemy, aby zechciała się nią podzielić. Dlatego też zdjęcia się pojawią, ale jeszcze nie dziś, muszę je przebrać :-)
I to Wasze (no bo przecież nie nasze) śpiewanie :-) ..Anioły w swetrach nie są ulotne.., cóż z tego, że czasem chciałoby się polecieć razem z Aniołami..

17 kwietnia 2007
Wakacje/świeta piękne, ale mimo namawiania przez obecną załogę Selmy wróciłam..
Planowany jest rejs na weekend majowy, wszyscy uczestnicy proszeni są o nauczenie się Miganego Alfabetu Palcowego. Reszty będziemy się uczyć w czasie rejsu. Materiały znajdziecie TU i TU
Rezygnuję z wrzucania informacji z pokładu Selmy na moją stronę, wszystko jest na stronce Selmy i zapraszam tam.

28 marca 2007
Wyjeżdżam dziś z Wrocławia i dlatego przerywam umieszczanie wiadomości z Selmy w SMS-tracing. Nie znaczy to, że w sieci nie będą pojawiać się informacje z pokładu. Zapraszam na stronę SELMY :-).

22 marca 2007
Dziś Jacek Kaczmarski miałby 50lat. W 'Trójce' mieliśmy/mamy piękną audycję. W sieci trafilam na miejsce skąd można tę audycję ściągnąć. Jeśli ktoś nie miał okazji posłuchać, to polecam.

30 stycznia 2007
Śniegu za oknam prawie już nia ma. Dla przypomniania jak to było tydzien temu - kilka Kasiowych zdjęć

12 stycznia 2007
"Bombonierka" ostatnio często w 'Trójce', ale to też jest ładne :-) Słodka chwila zmian Basi Stępniak-Wilk

03 stycznia 2007
1-Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, stopy wody..
2-Po sylwestrowych gorach, znów jestem z zasięgu sieci i wracam do aktualizowania informacji z Selmy.

23 grudnia 2006
Dobrych i rodzinnych... marzenia.. niech się spełniają, a Neptun życzliwym będzie(to szczególnie dla zaprzyjaznionych z Morzem - Was pewnie teraz ze względu na Selmę najwięcej tu zagląda, wreszcie widzę sens pisania) :-)

Link z poprzedniego wpisu się trochę zdezaktualizował(na tamtej stornie coś sie zmienia i bardzo dobrze) tu macie Litanie i w niej tekst "Ile jeszcze będzie nowych Rzeczypospolitych..." cóż.. aktualne

13 grudnia 2006, rocznicowo..
Dziś wyszłoby na to, że powtrzam. W tej sytuacji tylko link: Litania Uprzedziłeś mnie :-)
O dziwo supergigant też tym razem ciekawie

11 grudnia 2006
Wieczorny koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego :-) Warto posłuchać, w znacznej większosci. Źródło polecam jednak w tej wersji.

10 grudnia 2006, pólnoc już minęła
Gdzieś tam z gór :-)(a może w góry) Niebieskooki sen czasem aż do miasta..


Jesli masz ochote się ze mna skontaktować to zapraszam mój mail . Ania Buu